Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na kus řeči (7) „Cestování je moje vášeň“

Řecko – Lefkáda

Nevím, jestli se právě tohle téma hodí do mého blogu, ale řekla jsem si, že vám zkusím napsat taky něco jiného co mě naplňuje, dělá mi radost a není to jen dobrá restaurace nebo vaření, ale cestování. Jak už jsem psala jednou ve svém příběhu, když jsem ležela na posteli v nemocnici a byla tak trochu na té hranici mezi životem a smrtí, začala jsem si uvědomovat a vzpomínat na to co bylo krásné, co jsem si prožila na plno a to co mě dělalo šťastnou. Nikdy to nebyly vzpomínky na to, co jsem si koupila, nebo co jsem nosila, ale vždycky to byly vzpomínky na to, co jsem prožila. Takové ty chvíle, kdy jsem viděla a poznala jiný svět, jiné lidi, národy, zvyky a taky zážitky s lidmi, se kterýma je vám dobře, rodina, přátelé a něco jste si společně prožili. Některé lidi už třeba nevídáte tak často, ale máte je pořád ve svých vzpomínkách, v hlavě a některé i v srdci.

A proto jsem se rozhodla, že vám občas napíši o místě, které jsem navštívila, které bylo pro mě zajímavé a třeba vám doporučila tip na dobrou dovolenou. Tak jako první jsem si vybrala dovolenou, ze které jsem se teď vrátila a to je Řecko – ostrov Lefkáda, který určitě stojí za to. Přeji vám pěkně čtení a budu se těšit na vaše zkušenosti, zážitky a klidně i otázky.

Sdílet článek:

2 komentáře

Napsat komentář
  1. Deni, nádherné místo. Sama jsem tam strávila půl roku života, kdy jsem tam jako studentka pracovala. Těším se, až se tam jednou zase vrátím. Určitě je to super místo na dovolenou.

    Renata Z.

  2. Velmi pekne je zaspominat si na leto a Grecko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

O mně

Ahoj, jmenuji se Denisa…

… a tohle je můj blog hlavně o zdravém vaření. Před časem jsem se totiž rozhodla začít líp jíst a měnit svůj život, kvůli Evženovi. Tak říkám nádoru, co mám v hlavě a tvářil se ze začátku docela nevinně.

Můj příběh

Facebook

Odebírejte články

Už vám neunikne žádný nový článek nebo recept.