Život v číslech, Bars a rozhovor se Zuzanou Vrbovou

Právě jsem začala mateřskou dovolenou a řekla jsem si, že vám zase musím něco o sobě napsat. Vím, že jste měli moc rádi a byli zvyklí na mé příběhy o boji s nemocí. Tato etapa pak skončila vydáním knížky a Denisa už dlouho nic duchaplného ze života nenapsala. Po mém návratu z Francie začal zase úplně nový život, nové pracovní možnosti a časem i nový vztah.

Samozřejmě život v mé domovině byl a je naprosto jiný než ve Francii. Tady jsem viděla svoji seberealizaci a cítila jsem se lépe mezi svými. To už jste se taky určitě dočetli v knížce. Ale proč jsem dnes začala psát tento příběh? Protože i když jsem změnila svůj život, životní styl, myšlení úplně jinak a dala se jiným směrem, tak stejně občas přijde tma a naše hlava začne zase pracovat a občas se vracíme v myšlenkách tam, kam nechceme. Taky je pro mě pořád hrozba Evžen a návrat nemocničního kolečka. Ano vím, i když jsem pro některé podporou nebo inspirací i já sama jsem pořád bojovník. Jak jsem časem zjistila, člověk se musí naučit pracovat s energiemi, které mu proudí v celém těle v hlavě a myšlenkách. Energie máme pozitivní a samozřejmě i negativní a ty negativní je potřeba vždycky ze sebe vypustit ven. Na špatnou náladu má nárok každý, ale je potřeba aby naše chmury nepřekročily určitou mez a nepropadly jsme depresi. V takovém případě, pokud není radno je potřeba najít odborníka a nechat si pomoci.

Nemluvím teď hned o psychologovi a psychiatrovi, víte, že radši uznávám alternativní léčbu než návštěvy nemocnice, psychologů a psychiatrů, kteří nám předepíší oblbovací medikament a je to pro ně vyřízené. Ale vaše bubáky, strach a depresi sníží jen na nějakou chvilku. Dávám přednost lidem, kteří se na nás napojí, dostanou se do hloubky našich myšlenek, rozeberou naše chmury a problémy ze strany nezávislé osoby a pomůžou nám odblokovat naše problémy. Když jsme s kamarádkou Jančou v červnu 2020 pořádaly Well being camp – retreat pro ženy, které se právě potřebují zbavit negativní energie a svých problémů a nebojí se mluvit o tom, co je trápí, poznala jsem tady skvělou Jančinu kamarádku Zuzku, která přijela nejen jako masérka a terapeutka čínské medicíny.

Zuzka je skvělý člověk, neskutečně silná a empatická žena, která se s vámi podívá na vaše bloky nejen v číslech numerologie. Po několika sezeních s ní jsem se cítila psychicky mnohem lépe, protože je důležité se někomu svěřit, se svým problémem a bloky, které se vrací, i když je nechceme přijmout zpět. Zuzka je taky skvělá masérka, která opravdu rozmasíruje vše, co máte na těle zablokované nejen fyzickou námahou, ale hlavně se specializuje na psychosomatiku a negativní energie ve vaší hlavě. Slyšeli jste někdy o terapii Bars? Je to takový restart hlavy. Metoda vznikla v roce 1990 v USA a od té doby už pomohla tisícům lidí na celém světě změnit významné aspekty jejich života. Bars je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jak počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemnými doteky můžeme odbourávat povědomé emocionální, mentální a energetické bloky, které nám nedovolují žít naplno. Lajcky řečeno pravidelný Bars nám změní dosavadní způsob nahlížení na život a v krátké době vnímáte, že dochází ke změnám a vy stáváte jinými. Jednotlivé body v naší hlavě souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres a kreativita.

Bars spočívá v tom, že jemnými doteky hlavy nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění limitujících myšlenek, pocitů a emocí. Samozřejmě jedna návštěva nestačí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě vytváříme a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co nás limituje, nedovolí nám být tím, kým chceme být a žít to, po čem vnitřně toužíme. Zkušenost s terapií Bars může být pro každého různá. Ne každému bude vyhovovat a hned po prvním provedení nemusí přijít to, co jste očekávali. Nejhorší co se může stát, je to, že se cítíte uvolněně a jste v klidu. A to nejlepší, co se může stát, že váš život se změní od základu k lepšímu. Po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Účinky metody Bars, které uvádí světový Access Consciousness:

 • Odstranění bolestí různých částí těla
 • Odstranění různých nemocí jako jsou migrény, astma, ekzémy
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Pomoc v obtížných životních situacích
 • Odbourání únavy a vyčerpanosti, zvýšení životní energie
 • Odstranění psychických problémů jako je deprese, strachy, úzkosti, fóbie
 • Snížení hyperaktivity u dětí
 • Uvolnění bloků vytvořených hněvem, frustrací a vyčerpáním
 • Zlepšení spánku
 • Zlepšení mezilidských vztahů

Za sebe samotnou můžu říct, že mi Bars velmi pomáhá. Při prvním čistění, se mi spustil neskutečný pláč, ani jsem nevěděla proč a z čeho, ale cítila jsem velkou úlevu a po hodinové masáži jsem byla jako vyměněná. Holka s prázdnou hlavou plná pozitivních myšlenek, bez únavy, bez starostí s nábojem tvořit nové věci. Když jsem o tom vyprávěla svému manželovi, který mě viděl najednou jinou, energickou a úplně nastartovanou, objednal se taky na masáž. A i on sám potvrdil, že se cítí mnohem lépe, že to pro něj nebylo jednoduché, ale pomohlo mu zbavit se černých myšlenek, výčitek, stresu, emocí a přineslo mu to spoustu pozitivní energie a nové plány pro jeho byznys. Zuzku navštěvujeme oba dva pravidelně jedenkrát za měsíc jednotlivě a jednou za čtvrt roku chodíme na párové sezení. Upřímně si myslím, že je to pro partnerský vztah v dnešní hektické době velmi důležité. Lidé spolu často neumí správně komunikovat, neví jak druhému partnerovi vysvětlit, co je trápí a co by chtěli změnit a pak když se to v nich všechno nahromadí, přijde partnerská lavina, krize a třeba i konec vztahu, který by nemusel přijít, kdyby problémy byly správně řešeny a víc jste spolu o nich mluvili.

Je opravdu velmi zajímavé, když vás poslouchá třetí nezávislá osoba, vy si před ní nedovolíte na sebe křičet, být na sebe hrubý a říkat slova, která by vás později mohla mrzet. Mluvíte klidně a popisujete svůj problém a Zuzka je ta, která vás vyslechne a řekne vám svůj názor, jak to vidí ona a poradí vám možné řešení, někdy stačí i změnit větu , slova a nemusíte vyvolat žádnou partnerskou hádku. Samozřejmě i u těchto párových sezení se spustí slzy a emoce, ale to je potřeba, protože my v sobě nesmíme cítit negativní energií a blokovat se. Pak vznikají všechny možné nemoci a nosíme si ty černé kostlivce na zádech. Probrala jsem se Zuzkou všechna čísla ve svém životě a v mé rodině, a i když v některých chvílích do mě trošku ryla a probírala se mnou moje schované rány do detailu, což nebylo vůbec příjemné vracet se do minulosti, zase mi otevřela oči a já si uvědomila, že některá má rozhodnutí a předsudky nebyly správné, a že pocity zloby a nenávisti k tátovi si taky nezasloužil. Další úleva pro odpuštění. Zuzka a Bars mně velmi pomohli, dostala ze mě ty negativní myšlenky, strachy a naučila mě zase přestat řešit některé věci, které jsou naprosto zbytečné a není potřeba si ničit svoji čistou hlavu a povznést se na některé určité situace, učit od těch které jsme dřív nechápali, nebo k nim cítili nějakou nenávist, zkrátka brát život jinak a s větší lehkostí.

Moc ti za to Zuzanko děkuji a jsem ráda, že nás osud takto přivedl k sobě.

Zároveň jsem pro vás udělala krátký rozhovor se Zuzkou, aby jste jí lépe poznali, věděli něco o jejím životním příběhu a práci, kterou dělá a třeba to pro vás bude i pro vás člověk, kterému se můžete svěřit a pomůže vám ukázat tu správnou cestu a dodá vám pozitivní energii.

1. Jak jsi našla cestu k numerologii?

Když mě před pár lety moje kamarádka, doslova uháněla, jestli nechci přijít na kurz numerologie, že slyšela úžasnou přednášku a bylo to pro ni naprosté uchvacující, ale já jsem o tom nechtěla nic slyšet. Já terapeutka – já duchovní? Tenkrát jsem pracovala s klienty na úrovni duše, přece nepůjdu do hmoty a ještě k tomu do čísel. Ve škole mě matika vůbec nebavila a ani nešla, ale kamarádka byla tak neoblomná a otravná, že jsem jí to odsouhlasila. Navíc lektor Pavel Polok, který byl z Litomyšle, měl zrovna přednášky v budově, kde pracuji, tak jsem si říkala: „Tak jo, co se tam víc můžu dozvědět než to co vím?“.
Sedla jsem si do první řady a ani netušila, co se tam rozjede a na jak dlouho…
Ještě nutno podotknout, že jsem sice šla duchovní cestou…měla jsem vystudovanou čínskou medicínu a spoustu dalších krásných věcí, ale tak nějak jsem neuměla žít vztahy s muži. A nevěděla proč? Říkala jsem si, že mám asi smůlu na chlapy. A měla i svoji nemoc vůči nim.
Tenkrát jsem to měla tak ,že já jsem ta duchovní a ONI (muži),jsou ti blbci, kteří ten vztah nějak kazí
Pamatuju si, jako by to bylo dnes, když ke mě Pavel přišel a zeptal se: “ A ty jsi kdy narozená?“. Proč přišel ke mně? Protože ty energie, které ze mě šly, byly hodně silné, skoro všechno co řekl, ťukalo do mých programů a zranění a to jsem šla tou duchovní cestou. Potichu jsem mu špitla:“ Já jsem třináctýho a on na to, a on aha, ty jsi dítě zraněné z dětství jedním z rodičů“. Tato věta mě naprosto dostala, smetla a vyhrkly mně slzy.
A začala se psát kapitola, snad jedna z nejdůležitějších v mém životě a to byl můj příběh do, kterého jsem se narodila, velké pochopení co žili rodiče, co jsem žila já s nimi a s muži, to co si neseme z rodové linie a hlavně co neumíme vidět. Děkuji Pavle a Jani mnohokrát z celého srdce. Teď mám v očích slzy dojetí a vděku.
Tenkrát jsem ještě netušila, že s numerologií budu pracovat i já, protože ty 3 roky byly náročný učení sebe sama. Přidala jsem si k tomu ještě studium psychosomatiky  a tak jsem ryla „hubou o zem“, ale šlo to tak moc do hloubky, bylo to tolik objevujících „AHA momentů“, ale hlavně jsem se začala léčit a měnit já, našla jsem svoji CENU, pochopení souvislostí a mohla jsem dát CENU i mužům a nejen jim.
Poprvé v našich rodech jsem chápala muže, tátu proč pil, a že mamka nebyla zase tak svatá, jak nám říkávala, že ten taťka to nějak kazil, ale  kazila to i mamka, protože to jinak neuměly. Nevážily si sebe a natož jeden druhého a já pochopila svůj obrovský strach z táty a pak strachy z mužů, aby mě nezranili a taky, jak jsem v tom strachu jednala já.
Věřte nebo ne, strach má hodně podob a hodně způsobů.

2. Proč zrovna čísla a numerologie?

Věděla jsem, že tohle chci dělat a tímto chci pomoci lidem, dávalo mi to obrovský smysl, a cítila jsem, že mám sílu jim pomoci a dovézt do sebelásky, zdraví a pochopení. Ovšem pokud si to vyberou, protože někdy role oběti je pohodlnější, než hra na viníka, ale nikam nás to nedovede.

3. Co tě baví na tvé práci a na co se specializuješ?

Bylo a je pro mě velmi zajímavé pozorovat, jaké čísla mají velkou sílu a jak můžou silně vytvořit třeba nemoc, a když to propojím s psychosomatikou a s tím, že každá nemoc začíná v naší hlavě, vše začíná zapadat.

4. Jak vidíš ty svoji sebelásku?

Moje sebeláska vedla k přijetí sebe k pochopení souvislosti, k naprostému přijetí svých pozitivních, ale i negativních vlastností: „Joo, tohle jsem já, mám v sobě ty dobré i špatné vlastnosti, ale mají je všichni, je jen na nás, co si vybereme MY JSME tvůrci“.
Ale není to o tom, že duchovno je špatně, jak by řekl Pavel: „Na to se teď vy*er, ty potřebuješ rozumět svému životu, pochopit z čeho tvoříš, co s tím a jak z toho problému ven. Ten velký Ooooooooooom z jógy ještě nikoho neuzdravil, ale třeba jo, ale takoví lidi ke mně nechodí.

5. V čem můžeš pomoci lidem? 

V pochopení vnímat své pocity a pocity druhých. Podívat se jak a čím si tvoříme svoje nemoci. S čím, nebo s kým bojujeme a jak ten boj otáčíme, jestli směrem ven nebo do sebe. To je podle mě velmi důležité pochopit, a co s tím dělat. Naučit je, jak si vážit sebe sama a přes pocit vážím si sebe, vážit si i druhých. Vážit si svého názoru a pocitů, ale brát i názory a pocity druhého, i když je naprosto odlišný.

Jak šel čas života, tak mi přišel pod ruce Bars. Jsou to body na hlavě které uvolňují právě ty programy v našich myšlenkách a já je velmi ráda používám v terapiích. Máme pak větší prostor v hlavě, je tam miň programů, strachů, vzteku, soudů k sobě nebo k ostatním, prostě jde vše víc z hlavy a našich myšlenek ven.

6. Co si myslíš o minulém roce a současnosti?

Určitě vnímáte, že teď procházíme celosvětovou transformací. Minulý rok byl velice náročný, těžký, začaly se nám otevírat programy, začaly se čistit vztahy, ale konečně a díky za to. Letošní rok je pětkový. Rok, kdy se nám mohou plnit naše nejtajnější sny, třeba už od samého dětství, rok, kdy se začnou tvořit vztahy úplně nové a všechno bude jinak.
V roce 2021 máme prostor si své fantastické sny splnit. ALE, letos budeme mít možnost lépe pochopit, co nám bránilo si své sny splnit. Všichni budeme mít prostor udělat vnitřní změny na sebe samotných, dle svých představ, postupů a pocitů a své sny ke své radosti nastartovat a realizovat.

7. Vidíš v tom nějaká čísla a jinou budoucnost? 

Objevte tedy letos neuvěřitelnou svobodu, která ve schopnosti pocitového NESOUZENÍ je. Potřebujete se naučit, dívat se na sebe jinak, vidět se jinak, pak uvidíme jinak i druhé. Tak vzniká nová realita.
Psané s láskou k sobě a ke všem. Moc děkuji Zuzka

8. Co by jsi mohla nabídnout lidem a s čím jim poradit?

Svým zákazníkům mohu nabídnout roce 2021 tyto terapie:

 • léčbu pomocí metody BARS
 • léčení vztahů pro páry
 • numerologické a psychosomatické konzultace
 • kurzy BARS
 • kurz numerologie
 • načítání darů duše z Akáši -jaký máme hlavní a vedlejší dar, žijeme-li v souladu s darem. Pokud tomu tak není, tak jak se do souladu dostat, abychom tvořili hojnost ve všech směrech a žili v souladu s duší.

Tak jsem se k té duši dostala JÁ osobně, ale už s velkým pochopením a cennou k sobě a ostatním.

Moc děkuji Zuzko za tvůj čas a rozhovor. Pokud se budete chtít Zuzky na něco zeptat, vyzkoušet jeden z jejich programů léčby, nebo hledáte pomocnou ruku, můžete ji kontaktovat zde:

LÉČENÍ TĚLA, DUŠE A MYSLI
Zuzka Vrbová
TERAPEUT TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY
Léčebné masáže, psychosomatika, numerologie, psychologie – poradenství
[email protected] telefon: 605 288 005
Josefská 15,Brno, 4.poschodí, dveře č. 504


Sdílet článek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

O mně

Ahoj, jmenuji se Denisa…

… a tohle je můj blog hlavně o zdravém vaření. Před časem jsem se totiž rozhodla začít líp jíst a měnit svůj život, kvůli Evženovi. Tak říkám nádoru, co mám v hlavě a tvářil se ze začátku docela nevinně.

Můj příběh

Facebook

Odebírejte články

Už vám neunikne žádný nový článek nebo recept.